EN
DE

O Firmie

REMEDIUM EUROPA. WSPÓLNIE IDZIEMY DO PRZODU.

Remedium Europa

Misją firmy Remedium Europa jest znalezienie, opracowanie i przekazanie „re-medium”, czyli złotego środka w komunikacji biznesowej i językowej. Wspieramy współpracę międzynarodową, inspirujemy do podejmowania nowatorskich działań, inicjujemy działania, pomagamy odkrywać nowe możliwości.

Kim jesteśmy?

Doświadczonym, międzynarodowym, odpowiedzialnym zespołem, któremu przyświeca wspólny cel wspierania rozwoju komunikacji międzynarodowej i odnajdywania najlepszych ku temu środków. Potrafimy „zarazić” naszą pasją, osobowością, indywidualnymi zdolnościami i zaangażowaniem.

Z kim współpracujemy?

Z najważniejszymi firmami i instytucjami  w Polsce i za granicą, ludźmi kultury i sztuki, między innymi z Parlamentem Europejskim, Izbą Gospodarczo-Handlową, Niemieckim Konsulatem Generalnym, Muzeum Historycznym Miasta Krakowa, BP Polska, Hitachi Data System, RWE Polska, Team Technik i wieloma innymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

Co potrafimy?

Nasz zespół to grupa specjalistów z różnych dziedzin. Jesteśmy profesjonalnymi lektorami i trenerami języków obcych, dysponujemy kwalifikacjami do pracy w sektorze biznesowym, znajdują się wśród nas także osoby dysponujące wiedzą i umiejętnościami z różnych obszarów kultury: od muzyki po filozofię. Pochodzimy z różnych miejsc na świecie, przez co spektrum naszych działań jeszcze bardziej się rozszerza.

Dzięki temu nie musimy sobie stawiać żadnych granic. Uczymy, radzimy, motywujemy, inspirujemy – i sami nieustannie się rozwijamy, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i dialogu.

Dla Kogo?

Dla każdego! Potrafimy się dostosować do różnych potrzeb i pomysłów, chętnie podejmujemy się nowych zadań – jeśli mają Państwo dla nas propozycję, to z zainteresowaniem jej wysłuchamy i zaproponujemy wspólne rozwiązania.

Nasze wartości

Wiedza, pasja, kreatywność, profesjonalizm, patrzenie w przyszłość. Warto dodać, że nasza firma wywodzi się Niemiec, zatem działamy w sposób logiczny i uporządkowany. Nie brak nam jednak dynamizmu i temperamentu! Łączymy w harmonijną całość dwa przeciwlegle bieguny.

Nasze motto

Remedium Europa. Wspólnie idziemy do przodu.

Nasz Zespół

Lektorzy & Native Speakerzy

Nasi trenerzy i native speakerzy to grono ludzi z pasją, charyzmą i wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nas posiada swoją metodę nauczania i potrafi naprawdę zmotywować, nauczyć – tak by wspólnie osiągnąć zamierzony sukces.

Konrad Cywka

dyrektor Remedium Europa

Native speaker języka niemieckiego, tłumacz języka niemieckiego (tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne). Llaureat wielu nagród międzynarodowych za zasługi współpracy europejskiej. Wieloletnia współpraca z Parlamentem Europejskim w Luksemburgu. Współpraca z ponad 45 firmami i szkolenia dla ponad 2500 kursantów z języka niemieckiego na każdym poziomie.

Redaktor naczelny serwisu Marylomania – Strony Twórczości Maryli Rodowicz

Firmy: Team Technik, BP, Edisonda, Nowy Styl Group, Hitachi, UBS, META, State Street, IBM, Natek, U2I, Farmina, Muzeum Miasta Krakowa, Muzeum Galicja, Oknoplast, Opitz-Consulating, Heineken, Lufthansa i wiele innych.

Umięjętności: praca zespołowa, zarządzanie relacjami biznesowymi, współpraca międzynarodowa, koordynacja projektów, nauczanie języka obcego

Simon Byrne

native języka angielskiego w Wielkiej Brytanii

Wykwalifikowany trener (posiada certyfikat TEFL). Specjalizuje się w języku biznesowym i języku komunikatywnym. Przygotowuje kursantów do prowadzenia rozmów na arenie międzynarodowej.

Umięjętności: konwersacja biznesowa, motywacja kursantów

Jakub Altman

native speaker języka niemieckiego

Dyplomowany tłumacz języka niemieckiego. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener języka niemieckiego. Prowadzi profesjonalne zajęcia z języka niemieckiego, kultury, biznesu. Jest wymagający i konkretny.

Umięjętności: dokładność, sumienność, fachowość, staranność

Agnieszka Szefner

dyplomowany trener języka francuskiego

Wieloletni pobyt we Francji. Stawia na konwersacje językowe i biznesowe. Osoba bardzo wymagająca, lubiana przez kursantów za fachowość i rzetelność

Umięjętności: analityczne myślenie, praca zespołowa

Monika Dąbrowska

renomowany trener języka niemieckiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci od lat 10

Monika jest prawdziwą pasjonatką języka niemieckiego od wielu lat. Szczególnie zaangażowana w pracę z dziećmi. Uwielbia muzykę, dobrą kuchnię, podróże. 

Umięjętności: kreatywność, praca z dziećmi, spostrzegawczość

Małgorzata Zwierzyńska

Wymagający trener języka niemieckiego

Wymagający trener języka niemieckiego. Łączy w sobie pasje i rzetelność, różnorodność i motywacje. Uwielbiana przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Doskonale wie, jak wykorzystać potencjał kursanta i sprawić by rozmawiał. 

Umięjętności: spostrzegawczość, wrażliwość, fachowość i kreatywność

Jack Bowers

native speaker języka angielskiego

Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Polska zainspirowała go do bycia trenerem języka angielskiego. Specjalizuje się w konwersacjach biznesowych. Uwielbia podróże, sport i grę w tenisa.

Umięjętności: łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, prowadzenia rozmów, precyzyjność

Małgorzata Mróz

dyplomowany trener języka francuskiego

Ma za sobą wieloletni pobyt we Francji. Prowadzi przede wszystkim konwersacje językowe, w wolnym czasie uwielbia podróże

Umięjętności: precyzja, łatwość nawiązywania kontaktów

Juan Sarabia

native speaker języka hiszpańskiego

Urodzony w Meksyku, w Polsce od 2 lat. Lubi prowadzić zajęcia z konwersacji języka hiszpańskiego. Uwielbia gotować i podróżować. Posiada swój własny klub muzyczny w Krakowie

Umięjętności: dobra motywacja kursantów, rzetelność, kreatywność, zarażenie pasją

Anna Borkowska

trener i tłumacz języka angielskiego

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu klienta biznesowego. Lubi motywować swoich kursantów, wymyśla różnego rodzaju gry i zabawy,

Umięjętności: dokładność, precyzja, punktualność

Milan Goldas

native speaker języka angielskiego

Urodzony w USA, w Polsce od 4 lat. Prowadzi bardzo dobre zajęcia z konwersacji języka angielskiego, korespondencji biznesowej i biznesowej, uwielbia pracę z dziećmi. W wolnych chwilach podróżuje, szczególnie motocyklem.

Umięjętności: kreatywność, poczucie humoru, potrafi zarazić swoją pasją.

Jerzy Charkiewicz

nauczyciel języka polskiego

Z przyjemnością naucza języka polskiego obcokrajowców a także angielskiego. Hobby to muzyka jazzowa i klasyczna oraz granie jazzu na gitarze. W wolnych chwilach chętnie też gra w szachy.

Umięjętności: kreatywność, profesjonalizm, praca zespołowa

Anna Merunowicz

trener i tłumacz języka angielskiego

Profesjonalna trenerka oraz tłumaczka języka angielskiego, która zaraża pasją, kreatywnością i pomysłowością. Posiada również wiedzę na temat jogi. Uwielbia zajęcia o tematyce biznesowej i fachowej.

Umięjętności: Praca w zespole, kreatywność, podnosi kwalifikacje kursantów. Świetny trener językowy.

Adam Romek

marketing & promotions

Zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych i dla firmy Remedium Europa. Tworzy kampanie reklamowe, strategie oraz całą komunikację dla marek w Social Media. Miłośnik podróżowania i aktywnego spędzania czasu.

Umięjętności: kreatywność, komunikacja i mnóstwo świeżych pomysłów
23
Lektorzy, native speakerzy, wykwalifikowany 23 osobowy personel Remedium Europa. Poznaj nas bliżej.

Stawiamy na sukces, progres i współpracę!