EN
DE

Lektorzy

Wykwalifikowany 23 osobowy personel RE

Konrad Cywka

dyrektor Remedium Europa

Native speaker języka niemieckiego, tłumacz języka niemieckiego (tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne). Llaureat wielu nagród międzynarodowych za zasługi współpracy europejskiej. Wieloletnia współpraca z Parlamentem Europejskim w Luksemburgu. Współpraca z ponad 45 firmami i szkolenia dla ponad 2500 kursantów z języka niemieckiego na każdym poziomie.

Redaktor naczelny serwisu Marylomania – Strony Twórczości Maryli Rodowicz

Firmy: Team Technik, BP, Edisonda, Nowy Styl Group, Hitachi, UBS, META, State Street, IBM, Natek, U2I, Farmina, Muzeum Miasta Krakowa, Muzeum Galicja, Oknoplast, Opitz-Consulating, Heineken, Lufthansa i wiele innych.

Umięjętności: praca zespołowa, zarządzanie relacjami biznesowymi, współpraca międzynarodowa, koordynacja projektów, nauczanie języka obcego

Simon Byrne

native języka angielskiego w Wielkiej Brytanii

Wykwalifikowany trener (posiada certyfikat TEFL). Specjalizuje się w języku biznesowym i języku komunikatywnym. Przygotowuje kursantów do prowadzenia rozmów na arenie międzynarodowej.

Umięjętności: konwersacja biznesowa, motywacja kursantów

Jakub Altman

native speaker języka niemieckiego

Dyplomowany tłumacz języka niemieckiego. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener języka niemieckiego. Prowadzi profesjonalne zajęcia z języka niemieckiego, kultury, biznesu. Jest wymagający i konkretny.

Umięjętności: dokładność, sumienność, fachowość, staranność

Agnieszka Szefner

dyplomowany trener języka francuskiego

Wieloletni pobyt we Francji. Stawia na konwersacje językowe i biznesowe. Osoba bardzo wymagająca, lubiana przez kursantów za fachowość i rzetelność

Umięjętności: analityczne myślenie, praca zespołowa

Monika Dąbrowska

renomowany trener języka niemieckiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci od lat 10

Monika jest prawdziwą pasjonatką języka niemieckiego od wielu lat. Szczególnie zaangażowana w pracę z dziećmi. Uwielbia muzykę, dobrą kuchnię, podróże. 

Umięjętności: kreatywność, praca z dziećmi, spostrzegawczość

Małgorzata Zwierzyńska

Wymagający trener języka niemieckiego

Wymagający trener języka niemieckiego. Łączy w sobie pasje i rzetelność, różnorodność i motywacje. Uwielbiana przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Doskonale wie, jak wykorzystać potencjał kursanta i sprawić by rozmawiał. 

Umięjętności: spostrzegawczość, wrażliwość, fachowość i kreatywność

Jack Bowers

native speaker języka angielskiego

Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Polska zainspirowała go do bycia trenerem języka angielskiego. Specjalizuje się w konwersacjach biznesowych. Uwielbia podróże, sport i grę w tenisa.

Umięjętności: łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, prowadzenia rozmów, precyzyjność

Małgorzata Mróz

dyplomowany trener języka francuskiego

Ma za sobą wieloletni pobyt we Francji. Prowadzi przede wszystkim konwersacje językowe, w wolnym czasie uwielbia podróże

Umięjętności: precyzja, łatwość nawiązywania kontaktów

Juan Sarabia

native speaker języka hiszpańskiego

Urodzony w Meksyku, w Polsce od 2 lat. Lubi prowadzić zajęcia z konwersacji języka hiszpańskiego. Uwielbia gotować i podróżować. Posiada swój własny klub muzyczny w Krakowie

Umięjętności: dobra motywacja kursantów, rzetelność, kreatywność, zarażenie pasją

Anna Borkowska

trener i tłumacz języka angielskiego

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu klienta biznesowego. Lubi motywować swoich kursantów, wymyśla różnego rodzaju gry i zabawy,

Umięjętności: dokładność, precyzja, punktualność

Milan Goldas

native speaker języka angielskiego

Urodzony w USA, w Polsce od 4 lat. Prowadzi bardzo dobre zajęcia z konwersacji języka angielskiego, korespondencji biznesowej i biznesowej, uwielbia pracę z dziećmi. W wolnych chwilach podróżuje, szczególnie motocyklem.

Umięjętności: kreatywność, poczucie humoru, potrafi zarazić swoją pasją.

Jerzy Charkiewicz

nauczyciel języka polskiego

Z przyjemnością naucza języka polskiego obcokrajowców a także angielskiego. Hobby to muzyka jazzowa i klasyczna oraz granie jazzu na gitarze. W wolnych chwilach chętnie też gra w szachy.

Umięjętności: kreatywność, profesjonalizm, praca zespołowa

Anna Merunowicz

trener i tłumacz języka angielskiego

Profesjonalna trenerka oraz tłumaczka języka angielskiego, która zaraża pasją, kreatywnością i pomysłowością. Posiada również wiedzę na temat jogi. Uwielbia zajęcia o tematyce biznesowej i fachowej.

Umięjętności: Praca w zespole, kreatywność, podnosi kwalifikacje kursantów. Świetny trener językowy.

Adam Romek

marketing & promotions

Zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych i dla firmy Remedium Europa. Tworzy kampanie reklamowe, strategie oraz całą komunikację dla marek w Social Media. Miłośnik podróżowania i aktywnego spędzania czasu.

Umięjętności: kreatywność, komunikacja i mnóstwo świeżych pomysłów

Stawiamy na sukces, progres i współpracę!