EN
DE

Lektorzy

Wykwalifikowany 23 osobowy personel RE

Konrad Cywka

dyrektor Remedium Europa

Native speaker języka niemieckiego, tłumacz języka niemieckiego (tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne). Llaureat wielu nagród międzynarodowych za zasługi współpracy europejskiej. Wieloletnia współpraca z Parlamentem Europejskim w Luksemburgu. Współpraca z ponad 45 firmami i szkolenia dla ponad 2500 kursantów z języka niemieckiego na każdym poziomie.

Redaktor naczelny serwisu Marylomania – Strony Twórczości Maryli Rodowicz

Firmy: Team Technik, BP, Edisonda, Nowy Styl Group, Hitachi, UBS, META, State Street, IBM, Natek, U2I, Farmina, Muzeum Miasta Krakowa, Muzeum Galicja, Oknoplast, Opitz-Consulating, Heineken, Lufthansa i wiele innych.

Umięjętności: praca zespołowa, zarządzanie relacjami biznesowymi, współpraca międzynarodowa, koordynacja projektów, nauczanie języka obcego

Emanuela Bernacka

native speaker języka angielskiego z Kanady

Koordynator projektów szkoleniowych. Specjalizuje się w języku z zakresu biznesu, prawa, medycyny, informatyki i bankowości. Przygotowuje kursantów do egzaminów CPE, CAE, FCE, BEC, posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach. Posiada certyfikat zarządzaniem przedsiębiorstwem z Vancouver Kanada, certyfikat Celta. Współpracuje z ponad 50 kursantami w firmie Remedium Europa od ponad 3 lat.

Umięjętności: przełamywanie bariery językowej

Jakub Altman

native speaker języka niemieckiego

Dyplomowany tłumacz języka niemieckiego. Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener języka niemieckiego. Prowadzi profesjonalne zajęcia z języka niemieckiego, kultury, biznesu. Jest wymagający i konkretny.

Umięjętności: dokładność, sumienność, fachowość, staranność

Agnieszka Szefner

dyplomowany trener języka francuskiego

Wieloletni pobyt we Francji. Stawia na konwersacje językowe i biznesowe. Osoba bardzo wymagająca, lubiana przez kursantów za fachowość i rzetelność

Umięjętności: analityczne myślenie, praca zespołowa

Izabela Solecka

renomowany trener języka polskiego dla obcokrajowców

Prowadzi szkolenia także z języka biznesowego. Uwielbia podróże i lubi zarażać kursantów wszystkim tym co wiąże się z Polską

Umięjętności: spostrzegawczość, dokładność, precyzyjność, dobra motywacja kursantów

Karol Miklusiak

trener języka niemieckiego

Potrafi zmotywować i odblokować każdego kursanta. Interesuje się zagadnieniami skoncentrowanymi na perspektywie psychologicznej z nastawieniem na potrzeby i odczucia swoich rozmówców. Świetnie odnajduję się w tematyce społeczno-gospodarczej. W firmie Remedium Europa jestem odpowiedzialny za profesjonalne szkolenia biznesowe, a także nawiązywanie i budowanie relacji opartych na długofalowej i rzetelnej współpracy.

Umięjętności: trafność w doborze materiałów, sumienność, kreatywność

Jack Bowers

native speaker języka angielskiego

Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Polska zainspirowała go do bycia trenerem języka angielskiego. Specjalizuje się w konwersacjach biznesowych. Uwielbia podróże, sport i grę w tenisa.

Umięjętności: łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, prowadzenia rozmów, precyzyjność

Małgorzata Mróz

dyplomowany trener języka francuskiego

Ma za sobą wieloletni pobyt we Francji. Prowadzi przede wszystkim konwersacje językowe, w wolnym czasie uwielbia podróże

Umięjętności: precyzja, łatwość nawiązywania kontaktów

Juan Sarabia

native speaker języka hiszpańskiego

Urodzony w Meksyku, w Polsce od 2 lat. Lubi prowadzić zajęcia z konwersacji języka hiszpańskiego. Uwielbia gotować i podróżować. Posiada swój własny klub muzyczny w Krakowie

Umięjętności: dobra motywacja kursantów, rzetelność, kreatywność, zarażenie pasją

Ines Daguerre

native speaker języka hiszpańskiego

Urodzona w Meksyku, w Polsce od 2 lat. Jest zmotywowana do pracy zespołowej, jak i prowadzenia zajęć indywidualnych. Lubi gotować i podróżować.

Umięjętności: motywacja kursantów, efektywne szkolenia, raportowanie szkoleń

Anna Borkowska

trener i tłumacz języka angielskiego

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu klienta biznesowego. Lubi motywować swoich kursantów, wymyśla różnego rodzaju gry i zabawy,

Umięjętności: dokładność, precyzja, punktualność

Michalina Domańska

trener języka angielskiego

Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim. Uczy się sama francuskiego. Jest pasjonatką nowych technologii, dobrej kawy i jeździectwa.

Umięjętności: poprawność w dobrze metod szkoleń językowych

Tessa Matuszkiewicz

native speaker języka angielskiego

Pochodzi z Australii, w Polsce od 2 lat. W Australii zajmowała stanowisko dyrektora w dużej korporacji, przez co posiada szeroką wiedzę z języka biznesowego i projektów międzynarodowych. Stawia na konwersacje i progres swoich kursantów.

Umięjętności: strategia biznesowa, myślenie strategiczne

Milan Goldas

native speaker języka angielskiego

Urodzony w USA, w Polsce od 4 lat. Prowadzi bardzo dobre zajęcia z konwersacji języka angielskiego, korespondencji biznesowej i biznesowej, uwielbia pracę z dziećmi. W wolnych chwilach podróżuje, szczególnie motocyklem.

Umięjętności: kreatywność, poczucie humoru, potrafi zarazić swoją pasją.

Alicja Wantuła

native speaker języka czeskiego

Urodzona w Czechach, w Krakowie czuje się jak w domu. Pasjonatka czeskiego musicalu z lat 60 i podróży z plecakiem poza utartym szlakiem, lektorka unikająca rutyny i szablonowych rozwiązań.

Umięjętności: czesko-polska dwujęzyczność, szkolenia biznesowe z technik sprzedażowych i obsługi klienta, wprowadzenie w kulturę i obyczaje czeskie, nauka przez zabawę

Anna Merunowicz

trener i tłumacz języka angielskiego

Profesjonalna trener i tłumacz języka angielskiego. Zaraża pasją, kreatywnością i pomysłowością. Zna się ponadto na jodze, co pozytywnie wpływa na relacje z kursantami i na urozmaicenie zajęć.

Umięjętności: Praca w zespole, kreatywność, nieustannie podnoszenie kwalifikacji. Świetny trener językowy.

Adam Romek

marketing & promotions

Zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych i dla firmy Remedium Europa. Tworzy kampanie reklamowe, strategie oraz całą komunikację dla marek w Social Media. Miłośnik podróżowania i aktywnego spędzania czasu.

Umięjętności: kreatywność, komunikacja i mnóstwo świeżych pomysłów

Stawiamy na sukces, progres i współpracę!