EN
DE

REMEDIUM EUROPA. RE-MEDIUM PRZYSZŁOŚĆI.

REMEDIUM EUROPA.
RE-MEDIUM PRZYSZŁOŚCI.

Wprowadzanie innowacji jest nieodłącznym elementem efektywnego funkcjonowania każdej firmy. W związku z tym, po dwóch latach działalności zdecydowaliśmy się na wdrożenie istotnych zmian w działanie Remedium Europa. Wynikiem kilku miesięcy pracy naszego międzynarodowego zespołu są innowacje, które objęły nie tylko identyfikację wizualną firmy, ale przede wszystkim ofertę kierowaną do naszych klientów. Została ona jeszcze bardziej dostosowana do potrzeb naszych obecnych i potencjalnych partnerów, a także wzbogacona o nowe propozycje, będące absolutną nowością na rynku szkoleń dla firm oraz komunikacji biznesowej.

Mając na uwadze, iż współczesna Europa potrzebuje nowych pomysłów i rozwiązań, postawiliśmy także na rozbudowę naszej propozycji współpracy europejskiej. Mamy nadzieję, że dzięki naszej otwartości i kreatywności przyczynimy się do stworzenia i rozwoju nowej przestrzeni dialogu, zawiązywania partnerstw europejskich oraz wspierania międzynarodowej wymiany kulturalnej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową stroną internetową, na której znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące naszych propozycji szkoleń językowych i specjalistycznych, coaching’u filozoficznego, treningów integracyjnych dla firm, współpracy europejskiej, projektów kulturalnych oraz wyjątkowej oferty promującej Polskę zarówno w kraju jak i zagranicą (GO TO POLAND & POLAND, TO GO).

Cieszymy się, że od dziś możemy być dla Państwa jeszcze lepszym partnerem biznesowym.

Zespół Remedium Europa

Stawiamy na sukces, progres i współpracę!