EN
DE

7 Lat Remedium Europa

Remedium Europa – Nasze 7 urodziny.


Mija dokładnie 7 lat, odkąd jesteśmy z Wami. Dlatego na chwilęwracamy do wspomnień. Idea firmy Remedium Europa – powstała w 2014 roku w Niemczech. Od początku naszego istnienia, łączyliśmy wspólną pasję nauczania, współpracy europejskiej i promocji polskiej kultury. Zaczęliśmy od nauki języka niemieckiego dla korporacji i Muzeum Miasta Krakowa w Krakowie, potem przyszedł język polski dla obcokrajowców. Kolejnym krokiem było powstanie departamentu języka angielskiego. Tak nasze grono poszerzało się o najlepszych specjalistów językowych, pasjonatów języka, trenerów – potrafiących rozbudować i zmotywować językowo. W 2016 roku na naszym koncie rozbudowaliśmy współpracę z wieloma międzynarodowymi markami, m.in. Team Technik, Hitachi, BP, Natek, Gegenbauer, LSC Communications i Hilti.


W 2017 roku rozbudowaliśmy dział języków skandynawskich,nawiązaliśmy współpracę z firmą Lundbeck, VML i Farmina. Kolejnelata należały przede wszystkim do poszerzenia projektów na tlemiędzynarodowym. Staliśmy się członkiem Niemieckiej IzbyGospodarczo Handlowej. Postawiliśmy na naukę języka biznesowego, szczególnie niemieckiego i angielskiego dla takich marek jak Oknoplast, Nowy Styl Group, RWE.
Od ponad roku wspieramy także projekty stricte biznesowe, pomagając firmom w projektach B2B (Ostatni projekt dla Hand2Hand.Media). Specjalizujemy się na rynku DACH.


Remedium Europa – nieustannie się rozwija. I tego jesteśmy dumni. Podsumowując zrealizowaliśmy współpracę z ponad 50 firmami, coprzekłada się na szkolenia językowe dla 2500 zadowolonych kursantów. Dostaliśmy także wiele nagród, m.in. Złote OrłyKształcenia.
W ramach wspomnień, warto dodać, że nazwa firmy wywodzi się od piosenki „Wsiąść do pociągu byle jakiego…”, do którego dyrektor firmy, napisał kiedyś swoją zwrotkę, będąc tym samym założycielem projektu Marylomania – Pierwszej Oficjalnej Strony Maryli Rodowicz.
Z nadzieją zapalamy 7 świeczkę na naszym urodzinowym torcie.
Dziękujemy Wszystkim, że są z nami i życzymy kolejnych wspólnych, udanych projektów.


Remedium Europa

Stawiamy na sukces, progres i współpracę!