EN
DE

10. Urodziny Remedium Europa

Gdy pociągiem swym wyruszę…

Dzisiaj obchodzimy naszą 10. rocznicę firmy Remedium Europa, której nazwa nawiązuje do słynnego przeboju „Wsiąść do pociągu”.

Ciekawostką jest fakt, że w ciągu tych lat udało mi się dopisać trzecią zwrotkę do tego słynnego przeboju, który stał się jedną z inspiracji do powstania naszej firmy. Zaś sama Maryla przyczyniła się do tego, że wróciłem do Polski, aby wspólnie odszukać Remedium – jako złotego środka w komunikacji językowej i biznesowej.

Gdyby cofnąć się do początku, kiedy to wszystko się zaczynało, nigdy nie przypuszczałbym, że dojedziemy przez te wszystkie lata do 10 stacji naszych urodzin w tak ekspresowym tempie. A jednak, stacja za stacją, z roku na rok, przybywało nam projektów i kursantów, pojawiały się nowe wyzwania i możliwości.

Podsumowując chciałbym podkreślić, że za tym wszystkim, co działo się przez te wszystkie lata, stoją ludzie. Zarówno oddani trenerzy, ale i kursanci, którzy idą z nami do przodu. Uważam to, za nasz sukces, warty podkreślenia.

I na koniec kilka liczb ze statystki: do naszego remediowego pociągu wsiadło już z nami ponad 3000 zadowolonych kursantów, już prawie ze 100 firm. Wspólnie przejechaliśmy wiele językowych stacji, najwięcej z niemieckiego, ale i angielskiego. Stworzyliśmy autorskie programy nauki progresywnej, promowaliśmy polską i europejską kulturę, połączyliśmy firmy na różnych płaszczyznach.

I cały czas nieustannie jedziemy do przodu…
Za to wszystko Wszystkim serdecznie dziękuję i życzę zielonego światła do dalszej udanej podróży i współpracy.

Z pozdrowieniami

Konrad Cywka, CEO Remedium Europa

Lębork 1.4.2024

PS. Niedawno spotkałem się z Marylą Rodowicz, która z racji jubileuszu przekazała nam swoje pozdrowienia. Dziękuję za te słowa, a samej Maryli życzymy wszystkiego zielonego i bardzo dużo zdrowia!

Stawiamy na sukces, progres i współpracę!