Remedium Europa

Remedium Europa
Misją firmy Remedium Europa jest znalezienie, opracowanie i przekazanie „re-medium”, czyli złotego środka w komunikacji biznesowej i językowej. Wspieramy współpracę międzynarodową, inspirujemy do podejmowania nowatorskich działań, inicjujemy działania, pomagamy odkrywać nowe możliwości.

Remedium Europa

Kim jesteśmy?

Doświadczonym, międzynarodowym, odpowiedzialnym zespołem, któremu przyświeca wspólny cel wspierania rozwoju komunikacji międzynarodowej i odnajdywania najlepszych ku temu środków. Potrafimy „zarazić” naszą pasją, osobowością, indywidualnymi zdolnościami i zaangażowaniem.

Z kim współpracujemy?

Z najważniejszymi firmami i instytucjami  w Polsce i za granicą, ludźmi kultury i sztuki, między innymi z Parlamentem Europejskim, Izbą Gospodarczo-Handlową, Niemieckim Konsulatem Generalnym, Muzeum Historycznym Miasta Krakowa, BP Polska, Hitachi Data System, RWE Polska, Team Technik i wieloma innymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

Co potrafimy?

Nasz zespół to grupa specjalistów z różnych dziedzin. Jesteśmy profesjonalnymi lektorami i trenerami języków obcych, dysponujemy kwalifikacjami do pracy w sektorze biznesowym, znajdują się wśród nas także osoby dysponujące wiedzą i umiejętnościami z różnych obszarów kultury: od muzyki po filozofię. Pochodzimy z różnych miejsc na świecie, przez co spektrum naszych działań jeszcze bardziej się rozszerza.

Dzięki temu nie musimy sobie stawiać żadnych granic. Uczymy, radzimy, motywujemy, inspirujemy – i sami nieustannie się rozwijamy, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i dialogu.

Dla Kogo?

Dla każdego! Potrafimy się dostosować do różnych potrzeb i pomysłów, chętnie podejmujemy się nowych zadań – jeśli mają Państwo dla nas propozycję, to z zainteresowaniem jej wysłuchamy i zaproponujemy wspólne rozwiązania.

Nasze wartości

Wiedza, pasja, kreatywność, profesjonalizm, patrzenie w przyszłość. Warto dodać, że nasza firma wywodzi się Niemiec, zatem działamy w sposób logiczny i uporządkowany. Nie brak nam jednak dynamizmu i temperamentu! Łączymy w harmonijną całość dwa przeciwlegle bieguny.

Nasze motto

Remedium Europa – Re-Medium przyszłości.